davoodi
12 بهمن 1401 - 13:38

اجرای طرح کالابرگ به صورت سراسری تا پایان سال/ یارانه حذف نمی شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تاکید بر اینکه دولت بنایی برای حذف یارانه نقدی ندارد، گفت: حتماً کالابرگ الکترونیکی تا آخر سال به صورت سراسری اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، صولت مرتضوی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در استان‌ها، اظهار داشت: از امروز اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در سه استان گیلان، مرکزی و قزوین آغاز می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در همین راستا با فروشگاه‌های زنجیره‌ای هم هماهنگ شده که در آینده نزدیک بتوانیم به صورت سراسری طرح کالابرگ الکترونیکی را اجرا کنیم.

وی ادامه داد: حتماً این طرح تا آخر سال به صورت سراسری اجرا می‌شود. دولت هیچ بنایی ندارد که یارانه نقدی را حذف کند، اما تکلیف قانونی است که کالابرگ الکترونیکی هم باشد.

مرتضوی تاکید کرد: مردم می‌توانند یا کالابرگ الکترونیکی و یا یارانه نقدی را انتخاب کنند؛ در این طرح قیمت کالاهای منتخب بر اساس شهریور سال ۱۴۰۰ است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بنای دولت بر این است برای کالاهای اساسی از ارز نیمایی استفاده کند و افزایش قیمت در این زمینه معنا ندارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1012759